Współpraca

         Branża ślubna pozwala na kontakt i współpracę z wieloma różnymi firmami, których wspólna praca ma na celu sprawienie, aby dzień Waszego ślubu przebiegał bez zakłóceń i aby młodzi małżonkowie mogli cieszyć się sobą, a nie martwić o szczegóły dotyczące organizacji.

        Jedną z takich rzeczy, jest znalezienie odpowiedniego duetu fotograficzno-filmowego. Nasza firma współpracuje ściśle z firmą MÓJ KADR Bartłomiej Chudzik i dzięki naszemu zgraniu nie muszą się Państwo martwić, czy fotograf i operator okażą się kompatybilni.

        Dodatkowo, przy jednoczesnym zdecydowaniu się na skorzystanie z naszych usług filmowych oraz fotografii w wykonaniu firmy MÓJ KADR mogą Państwo otrzymać nawet do 300 zł rabatu za kompleksową usługę filmowo-fotograficzną.

        Kolejną zaletą naszej współpracy jest oszczędność czasu – podczas sesji fotograficznych zawsze nagrywamy jednocześnie czołówkę rozpoczynającą film ślubny oraz wstawki do teledysku będącego jego podsumowaniem.

        Ponadto zdjęcia wykonane podczas sesji plenerowej wykorzystywane są przy tworzeniu okładki na płyty bądź personalizowanego pudełka na pendriva.

dsc_1012_kopia.jpg